Leningard Heyet Listesi


TAB logoTR.jpg
TÜRK ARMATÖRLER BİRLİĞİ

Sirküler No: 208 - 21/05/2015

Konu : Leningrad Bölgesi Vali Yardımcısı Dmitriy Yalov ve Beraberindeki Heyetin Ülkemize Resmi Ziyareti

İlgi :
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden alınan 21.05.2015 tarihli bildirisi ile,

Sayın Üyelerimiz;

Leningrad Bölgesi Vali Yardımcısı Dmitriy Yalov ve beraberindeki heyet ülkemize resmi bir ziyaret gerçekleştirecektir. Heyet listesi ekte iletilmektedir.

Ziyaret çerçevesinde, 2 Haziran 2015 Salı günü, 09.00-12.30 saatleri arasında, Ankara’da, TOBB Sosyal Tesisler 1-2-3 nolu salonlarında, Türk firmaları ile tanışma toplantısı gerçekleştirilecektir.

Toplantı kapsamında, Vali Yardımcısı tarafından bölgeye ilişkin kapsayıcı bir sunum yapılacak olup, bölgedeki yatırım ve ticari olanaklar, avantajlar, işgücü ve teşviklere ilişkin bilgiler verilecektir. Toplantıda Türkçe-Rusça simültane tercüme hizmeti sağlanacaktır. Toplantı sırasında, firmalarımızın temsilcileri tarafından firmalarının kısa bir tanıtımı yapılabilecektir.

Toplantının ardından 12.30-13.30 saatleri arasında, yine aynı yerde, Rus tarafınca, katılımcılara açık büfe öğle yemeği verilecektir.

İki etkinliğimiz de ÜCRETSİZDİR.

Ekte yer alan formun, eksiksiz bir şekilde doldurularak en geç 25 Mayıs 2015 Pazartesi günü 17.00’ye kadar kaan.gaffaroglu@tobb.org.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Bilgilerinizi rica ederiz.

Ek: 1 Sayfa PDF ve Katılım Formu

Saygılarımızla,
Av. Hakan ÜNSALER

Hakanimza (150 x 68).jpg

Türk Armatörler Birliği
Genel Sekreter Y.