2020 Sulphur Cap Teknik Etkinliği 25 Ekim 2019 Tarihinde Gerçekleşti

2020 Sulphur Cap Teknik Etkinliği 25 Ekim 2019 Tarihinde Gerçekleşti

25 Ekim 2019 tarihinde Türk Armatörler Birliği Mükemmeliyet Merkezi olarak 30 firmanın teknik müdür ve enspektörleri ile bir araya gelerek 2020 Sulphur Cap hazırlıkları ele alındı ve ortak uygulama esasları tespit ettik.

Bugün Türk Armatörler Birliği Mükemmeliyet Merkezi olarak 30 firmanın teknik müdür ve enspektörleri ile bir araya gelerek 2020 Sulphur Cap hazırlıklarını ele aldık ve ortak uygulama esasları tespit edildi.

İnteraktif bir yöntemle yaptığımız etkinlikte İnce Denizcilik DPA Sayın Yaşar Canca ve Arkas Denizcilik Teknik Müdürü Sayın Mehmet Akça oturum moderatörlüğü yapmıştır.

Etkinlikte ClassNK Türkiye Ülke Müdürü Hiroshi Shibako ve Mükemmeliyet Merkezimiz İcra Kurulu Başkanı Sayın Ali İbrahim Kontaytekin bir açış konuşması yapmıştır.

Ayrıca Başkan Yardımcımız Sayın Cihan Ergenç, GEMİMO Başkanı Sayın Feramuz Aşkın, ARGE İnovasyon Komite Direktörümüz Prof. Dr. Selma Ergin, İlkfer Kurucu Ortağı Sayın İlker Meşe de etkinliğimize değerli görüşleriyle katkı sunmuştur.İnteraktif bir yöntemle yaptığımız etkinlikte İnce Denizcilik DPA Sayın Yaşar Canca ve Arkas Denizcilik Teknik Müdürü Sayın Mehmet Akça oturum moderatörlüğü yapmıştır.

Etkinlikte ClassNK Türkiye Ülke Müdürü Hiroshi Shibako ve Mükemmeliyet Merkezimiz İcra Kurulu Başkanı Sayın Ali İbrahim Kontaytekin bir açış konuşması yapmıştır.

Ayrıca Başkan Yardımcımız Sayın Cihan Ergenç, GEMİMO Başkanı Sayın Feramuz Aşkın, ARGE İnovasyon Komite Direktörümüz Prof. Dr. Selma Ergin, İlkfer Kurucu Ortağı Sayın İlker Meşe de etkinliğimize değerli görüşleriyle katkı sunmuştur.

Katılım sağlayan teknik müdürlerden alınan katkılarla beraber bir sülfür 2020 standart hazırlıklar tavsiyeleri ve uygulamada nelere dikkat etmeli başlıklı iki bülten tüm sektöre yayınlanacak ve ayrıca bu uygulama esnasındaki paylaşımların yapılabilmesi için teknik müdürlerin katılacağı ortak mail platformu oluşturulacaktır.

Bu mail platformuna katılım sağlayacak tüm firmaların teknik müdürleri mail adreslerini WEB sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bize iletebilirler.

Yine bu konuya ilişkin gemi makine personelinden uygun olanlara bir günlük bir eğitim planlanmaktadır. Bu eğitimin icra tarihi tüm sektöre duyurulacaktır.