Başkan Yardımcımız Sayın Cihan Ergenç IBIA Annual Convention 2019’da Armatörler Paneline Katıldı

Başkan Yardımcımız Sayın Cihan Ergenç IBIA Annual Convention 2019’da Armatörler Paneline Katıldı

 
Uluslararası Bunkerciler Derneği tarafından her yıl farklı ülkede düzenlenen "IBIA Annual Convention" in 2019 yılı etkinliği 22-24 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirildi.

Bir günlük bir eğitim ve workshop ile diğer iki gün paneller şeklinde düzenlenen etkinlikte farklı konularda 7 oturum gerçekleştirildi.

Söz konusu etkinliğe Başkan Yardımcımız Sayın Cihan Ergenç Armatörler Panelinde (Shipowners' Panel) panelist olarak katıldı.

Moderatörlüğünü Uluslararası Bunkerciler Derneği Direktörü Sayın Unni Einemo'nun yaptığı panelde diğer panelistler Gedenline Enerji Direktörü Aydın Aydın, Hafnia Başkan Yardımcısı Sayın Martin Grünwaldt, COFCO International Global Operasyon Başkanı Kpt. Ulunay Terzi, Stena Genel Müdürü Lars Malmbratt, Stena Data Uzmanı Vishnu Prakasız idi.

Panel tartışması genel olarak 2020 Sülfür uygulaması, şirketlerin buna hazır olup olmadıkları, deniz taşımacılığı şirketlerinin bunkercilerden beklentileri şeklindeydi.

Uluslararası Bunkerciler Derneği tarafından her yıl farklı ülkede düzenlenen “IBIA Annual Convention” in 2019 yılı etkinliği 22-24 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirildi.