Japan Ship Machinery & Equipment Seminar, 25 Eylül 2019

Japan Ship Machinery & Equipment Seminar, 25 Eylül 2019

 
25 Eylül 2019 Çarşamba günü 13:00 – 20:00 saatleri arasında Istanbul Marriott Hotel Asia’da “Japan Ship Machinery & Equipment Seminar” düzenlenecektir. Seminerde katılım sağlayan firmaların yeni ve mevcut ürünleri tanıtılırken, aynı zamanda B2B yüzyüze iş görüşmeleri de icra edilecektir.

Seminer “Japan Ship Machinery and Equipment Association” tarafından gerçekleştirilecektir. Bu seminere söz konusu derneğin Başkanı Sayın Shinzo Yamada, Başkan Yardımcısı Masaharu Ono, İcra Kurulu Başkanı Noboru Ando katılacaktır.

Fuji Electric, Fuji Trading Group, Hanshin Diesel, IBUKI, NIGATA, Isoda Metal, Kamome Propeller, Kawasaki Heavy Industries, Mitsubishi Heavy Industries Marine Machinery Equipment, Nabtesco, Nakashima Propeller, Naniwa Pump, Nippon Paint Marine, SEMCO, Taiko Kıkai Industries, Taiyo Electric, Tokyo Keiki ve YANMAR gibi Japonya’nın bir çok önde gelen firmasının katılacağı bu seminere tüm deniz taşımacılığı yapan firmalarımızın yöneticileri ve teknik müdürleri katılım sağlayabilecektir. Katılım ücretsiz olup https://www.jsmea.or.jp/en/seminar/2019/turkey/ linki üzerinden online kayıt yapılması gerekmektedir.

Türk Armatörler Birliği işbirliği talebi kapsamında bu seminer için koordinasyon desteği sağlamaktadır.